Extremyaşam | Doğa Sporları Portalı

Serbest Dalış Nedir? Ülkemizde Serbest Dalış Yapılan yerler!

6/07/2020 | Yorum Yok | 156

Serbest Dalış Nedir? Bir ekstrem spor dalı olan serbest dalış hakkında bilinmesi gerekenler ve sıkça sorulan soruları sizler için bir çatı altında topladık. Dünyada ve ülkemizde en çok yapılan sporlar arasında yer alan Serbest Dalış spor oldukça keyifli sporlar arasında yerin almaktadır.

Suyun metrelerce altında yapılan bu Serbest Dalış oldukça keyifli diye biliriz. Suyun altında yer alt zenginlikleriyle baş baş kalıyorsunuz. Sadece bu kadarda değil Serbest Dalış batık gemiler batık yer altların görme şansınızda var. Bu sayede eskiye bir dönüş yapıyorsunuz diye biliriz.

Serbest Dalış Nedir ?Ülkemizde Serbest Dalış Yapılan yerler!

Serbest Dalış Nedir ?Ülkemizde Serbest Dalış Yapılan yerler!

Serbest Dalış Nedir? Serbest Dalış Nasıl yapılır?

Serbest Dalış su altında yapılan bir su spordur. Serbest Dalış ekipmanlar kullanılmaz her hangi su tüp bir şey yoktur nefes tutularak yapılan spordur. Bundan dolayı nefes tutma Serbest Dalış dalışta oldukça önemli ve hayati faktör niteliği sağlar. Bu yüzden çok fazla çalışma gerektir. Bu çalışmalar sayesinde başarıya kavuşursunuz.

Serbest Dalış Yapıldığı Yerler

Ülkemiz bu konunda büyük bir cennet diye biliriz. Başlıca bir kaç dalış yapılan yerler sizler için sıraladık.

Muğla – Fethiye

Antalya neredeyse her yerinde Serbest Dalış yapabilirsiniz

Marmaris

Bodrum

Aydın özellikle kuş adası

Balıkesir Özellik ayvalık

Kısaca özetlemek gerekirse tatil cennet olan ülkemiz her yerinde Serbest Dalış yapabilirsiniz. Serbest Dalış yaparken mutlak hayati önlemler almayı unutmayınız. Serbest Dalış oldukça tehlikeli bir spor bundan dolayı iyi eğitim almak ve nerede nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi almadan ve yalnız başınıza Serbest Dalış kesinlik yapmayınız. Ben iyi yüzücüyüm yaparım demeyim en güvenli yollara her zaman başvuru yapın.

Serbest Dalış Nedir?Ülkemizde Serbest Dalış Yapılan yerler!

Serbest Dalış Nedir?Ülkemizde Serbest Dalış Yapılan yerler!

 

#Serbest Dalış Nedir? #Serbest Dalış Nedir?Ülkemizde Serbest Dalış Yapılan yerler!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Hakları Saklıdır.