Extremyaşam | Doğa Sporları Portalı

Kamp Hayatı Nedir Kamp hayatında dikkat edilmesi gerekenler

4/06/2020 | Yorum Yok | 207

Kamp hayatı nedir? öncelikle bu soruyu cevaplayalım. Kamp hayatı tıpkı bir göçme gibi yaşamak olarak ben tabir ediyorum. Akılın nereye eserse oraya gidiyorsun. Kışın burası güzel hadi buraya yazın şurası iyimişi deyip gitmek aslında ben öyle tarif ediyorum.

Kamp hayatına dair bilinmesi gereken her şeyi sizler için topladık.Kamp hayatınızda karşınıza çıkma ihtimali olan sorunlara yer ayırdık

.

Kamp Hayatı Nedir Kamp hayatında dikkat edilmesi gerekenler

Kamp Hayatı Nedir Kamp hayatında dikkat edilmesi gerekenler

Kamp hayatın en güze yanı bana göre nerede güzel bir yer görsem buraya kamp atarım diyorum ya o gün yada sonraki günün gidip oraya kamp atıyorum Bütün günün yorgunluğu benim için bitmiş oluyor.

Kamp Yaparken Olması gerekenler

Eğer ki bir kamp yapmaya karar vermişsek o kamp alanın en uygun ekipmanlar gitmemiz gerekiyor. Eğer yanlış ekipman yanlış yerde olursa istmediğimiz bir kamp geçire biliriz. Bundan dolayı buna dikkat etmemizde fayda var.

Kamp Alanın Seçme

Bilindiği üzere kamp sadece Çadırla yapılmaz karavan varsa karavan ile dair güzle keyifli kamplar yapabilirsiniz. Sizde bu husus dikkat almalısınız. Eğer ki kamp kuracağınız yer Çadır ise çadırla gitmeniz veya karavan ile gitmeniz daha güzel bir tercih olacaktır. Bunun bir çok avantaj var karavan olan yerde karavan ile gitmek daha keyif verici iken çadırlı olan yer karavan ile gidemeye biliyoruz bazen Çadır kamp kurulucak alanlarda yol yok bundan dolayı bunlar göz öne alınması gereken önemli noktalar.

Yemek yemeniz sağlayacak malzemeler

Ben genelde kamp seti olan bir çantam var. Plastik bir  sistem bir çok markette satılıyor. Bardak tabak olduğu bir  set onun yanında bir saç tav birde ufak bir çaydanlık ile işlerim görüyorum. Sizler tencer tava gibi ekipmanlar kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin yapacağınız yemekler kalmış.

Kamp Hayatı Nedir Kamp hayatında dikkat edilmesi gerekenler

Kamp Hayatı Nedir Kamp hayatında dikkat edilmesi gerekenler

Elektrik Aletlerin Kullanımı

Kamp giderken yanınıza elektirikle çalışan ürünler alabilirsiniz ama bunlar besleyecek bir kaç adet power bank güç kaynağı da yanınızda götürmekte fayda var. Müzik sistemleri ışıldaklar  telefon bu ürünlerin şarj olmasın sağlayacak ürünler mutlak yanınızda olmalıdır.

 

Bir diğer kamp malzemleri olan çadır seçimi ve ve çanta seçimlerin Kamp alanları kategorisin içinde bulabilirsiniz.

#çadır #kamp #Kamp Hayatı Nedir Kamp hayatında dikkat edilmesi gerekenler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Hakları Saklıdır.