Extremyaşam | Doğa Sporları Portalı

Evde Karın Kası Yapma yöntemleri!

7/07/2020 | Yorum Yok | 56

Evde karın kası nasıl yapılır? Evde karın kası çalışması olmaz demeyin. Evde başarılı bir şekilde karın kası yapabil bilirsiniz. Yeterli inanın ve deneyin; Karın kası yapmak isteyenler için evde karın kası nasıl yapılacağına dair bilgileri sizler için topladık. Evde en mükemmel karın kasına sahip olabilirsiniz. Evde yapacağınız karın kası oldukça kolay sizler bu yazımızda bir kaç kas yapma şeklin göstereceğiz.

Kas yapmak sadece sporla olacak bir iş değil beslenmenizde dikkat etmeniz gerekiyor. Doğru beslenme ile doğru şekilde yapılan spor sizi kasla gösterecektir.

Tek Noktaya Odaklayın

Eğer kas yapmaya başlayacaksınız en ideal kas yapmaya başlama yeri karın kasıdır.  Peki karın kası yapmak için  ne yapmanız gerekiyor. Şimdi bir çoğunuz akılına mekik çekme gelecektir. Sadece Mekik çekme olarak düşünmeyin dumbbell ile yapılan bazı hareketler ile karın kası yapabilirsiniz. Ama Dumbbell ile yaparken dikkatli olmanız tavsiye ederiz.

Dumbbell ile yapılacak kas hareketlerinden bir tanesi  Rows harekettir. Bu hareket iki elinize Dumbbell alın sağ sola doğru açın bunun tekrar tekrar yapın. Aşağıda var olan görsel hareketleri yapın en az 3 set olacak şekilde kendiniz ayarlayın.

Evde Karın Kası Yapma yöntemleri!

Evde Karın Kası Yapma yöntemleri!

Kas Gücün Tek Yerde Dengeleme

Kas yapmaya niyetliyseniz kas belirli noktalarda olmasın istiyorsanız bunun için bir çok hareket mevcut bunlardan en meşhur ve bilenen Crunch Egzersizidir. Bu egzersiz sayesinde kas yapmak istediğini alan göre spor yapabilirsiniz.

Evde Karın Kası Yapma yöntemleri!

Evde Karın Kası Yapma yöntemleri!

 

Yukarıda yazan kas yapma yöntemlerinden sadece bazılarıdır. Kas yapma yöntemleri oldukça fazladır. Fitness uzmanlarına danışıp daha doğru hareketler yapabilirsiniz.

#Evde karın kası nasıl yapılır? #Evde Karın Kası Yapma yöntemleri! #kas

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Hakları Saklıdır.