Extremyaşam | Doğa Sporları Portalı

En doğru Uyku Tulum Seçimi

30/05/2020 | Yorum Yok | 220

Eğer keyif kampı yapacaksanız ve masrafa girmek istemiyorsanız evinizdeki yastık yorganı kullanarak güzel bir kamp yapabilirsiniz. Kamp yapmayı sevdiğinize karar verirseniz eğer  uyku tulum alabilirsiniz. Kamp yaşantınız ne kadar pratik olursa o kadar mutluluk ve keyifli olur. Kamp yaşantısının size göre olduğun düşündüğünüz an artık evden alacağınız yorgan yastıkla bu işin yürümeyeceğini fark edeceksiniz.

İşte burada uyku tulum kamp malzemeleri devreye girmeye başlayacak. Uyku tulumu en güzel kamp malzemesi yatırımlarınızdan biri olacaktır. Soğuk havalarda uyku tulum bir kurtarıcı olabiliyor. Dondurucu soğuklarda uyku tulum kullanmak siz soğuktan koruyacaktır.

Uyku Tulumu Sıcaklık ve soğukluk dereceleri

Her Uyku tulum üstünden kaç derece uygun olduğu yazar. Uyku tulumları kullanacağınız kamp göre almanız ve mevsime uygun tulum almanız gerekir. -3 ile 10 derece bir uyku tulumda -3 derece hava düşerse üşüme hissedersiniz. Bundan dolayı -3 olacak bir yerde kamp yapacaksa -3 alt derece bir uyku tulum alıp kendimiz sıcak tutmalıyız. Kamp uyku tulum hayat kurtarır Bu yüzden dikkatli bir biçimde uyku tulum alın ve kullanın.

 

 

#En doğru Uyku Tulum Seçimi #uyku tulum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Hakları Saklıdır.