Extremyaşam | Doğa Sporları Portalı

Alana Rene Blanchard Kimdir?

20/05/2020 | Yorum Yok | 209

Dünya üzerinde bir çok sporcu vardır. Ama bunların geneli erkektir. Fakat öyle biri var ki dünya da adından her zaman söz ettiren Alana Rene Blanchard sörf tarihine adın altın harflerle yazmayı başarmış profesyonel sörfçü Alana Rene Blanchard yaşam öyküsüne el aldık. Bizler yaşam öyküsü ile heycanlandıran Alana Rene Blanchard hayatı aşağıda yer almaktadır. Dünya sörf şampiyonu  Alana Rene Blanchard yaşam öyküsü…

Alana Rene Blanchard

Alana Rene Blanchard

Alana Rene Blanchard Hayatı

Alana Rene Blanchard (5 Mart 1990 ) bir olan Amerikalı profesyonel sörfçü ve güzel model. Alana Rene Blanchard, ASP Dünya Turunda gezinti çıkmıştı . Orada yeteneklerin göstermişti. Yakın arkadaşı Bethany Hamilton en büyük destekçisi destekçisi

Erken yaşam

Alana Rene Blanchard, Holt ve Cydney Blanchard’ın kızıdır. Byron (büyük) ve Dorian (küçük) olmak üzere 2 erkek kardeşi vardır. Hem kendisi hem de babası, diğer sörfçü Bethany Hamilton’ın arkadaşlarıdır ve Hamilton , on üç yaşında sol koluna mal olan köpekbalığı saldırısına maruz kaldıklarında mevcuttu . Blanchard, 2011 filmi Soul Surfer’de aktris Lorraine Nicholson tarafından canlandırıldı .

Kariyer

Alana Rene Blanchard, 2005 T&C Kadınlar Boru Hattı Şampiyonasında kısa sürede birinci oldu. Ayrıca aşağıdaki şampiyonaları kazandı:

Kadınlar Boru Hattı Şampiyonası, Hawaii
Rip Curl Kızlar Festivali Junior Pro, İspanya
Hawaii, Haleiwa’daki Roxy Pro Denemeleri
Mao, Hookipa’daki Billabong Pro Ön Yargılamaları
Pinetrees, Kauai Volcom Pufferfish Sörf Serisi.

Kişisel yaşam

Blanchard, 2013 yılında Oahu, HI’nin Kuzey Kıyısı’nda buluştuktan sonra Avustralyalı profesyonel sörfçü Jack Freestone ile çıkmaya başladı. Haziran 2017’de çift, ilk çocuklarını beklediklerini açıkladı. Oğulları Banks Harvey, 1 Aralık 2017’de doğdu. Çift, Haziran 2019’da nişanlandı.

 

#Alana Rene Blanchard #sörf

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Hakları Saklıdır.